Aktualizace 2.0

Zde naleznete obecné informace o SimCity 5

Aktualizace 2.0

Příspěvekod phpbb11 » 14 dub 2013, 19:15

Vzhledem k největšímu patchi, který se chystá je jasné, že se od něj také nejvíce očekává. Plánovaná aktualizace 2.0 měla být v úterý 16.dubna. Bohužel byla přesunuta na neznámo kdy a opět nás budou informovat o přesném datu. Tudíž je opět neznámo, kdy ona aktualizace 2.0 bude a co vlastně bude obsahovat. Protože přesný obsah oné aktualizace není znám a z officiálních stránek byl odebrán, tak můžeme jen doufat, že to není jen zbytečně nafouknutá bublina.

Nezbývá nám nic jiné než čekat a těšit se, že změny budou minimálně takové, které byly původně zmíněny.
phpbb11
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2012, 20:11

Re: Aktualizace 2.0

Příspěvekod phpbb11 » 15 dub 2013, 07:59

Souhlasím s oběma. Já předešlé tituly hrál, ale stejnak SimCity 5 je pro mě nejlepší. Velké mínus jsou samozřejmě bugy a nefunkční UI. Šlápli vedle, to se může stát každému. I když takto velká společnost by si to neměla dovolit. Snad aktualizace 2.0 bude jen začátek a postupem času jak budou přibývat aktualizace typu 2.0 bude ubývat hráčů, kteří vidí jen ty chyby a nic jinýho je nezajímá.
phpbb11
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2012, 20:11

Re: Aktualizace 2.0

Příspěvekod phpbb11 » 15 dub 2013, 09:01

Mám dojem, že jim jde spíš o to, aby své hráče informovali. Informují, že na něčem pracují, protože jinak by bylo milion výkřiků "Maxis nic nedělá a jen šoupe nohama" .. Kdo ví, jestli to tak doopravdy není, protože oddalování patche by toho bylo důkazem.

Ale oddalování je rozhodně lepší varianta než vydání zabugovaného patche ;)
phpbb11
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2012, 20:11


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron